SDT01F05D15
Číslo produktu DigiKey
1470-SDT01F05D15-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDT01F05D15
Popis
DC/DC CONVERTER +/-15V 1W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 34mA, 34mA 4,5V - 5,5V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
1 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
80%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
2
Pouzdro
Modul 6-SIP, 5 přívodů
Napětí - vstup (min)
4,5V
Velikost / rozměry
0,77" D x 0,24" Š x 0,40" V (19,7mm x 6,0mm x 10,2mm)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Schvalovací agentura
CB, CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Napětí - výstup 1
Standardní číslo
Napětí - výstup 2
-15V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
34mA, 34mA