SDS60UT07
Číslo produktu DigiKey
1470-2220-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDS60UT07
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 60W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 3 Výstup 5V 15V -15V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 3
800 mA
Mfr
Výkon (W)
Balení
Krabice
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
80%
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
3
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
5V
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,20" V (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Napětí - výstup 2
15V
Standardní číslo
Napětí - výstup 3
-15V
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 1
6 A
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
3 A