SDS150PS48B
Číslo produktu DigiKey
SDS150PS48B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDS150PS48B
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3000 V
Řada
Účinnost
88%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, PFC, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,40" V (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
cUL
Napětí - výstup 1
48V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
3.13 A