SDS150PS24B
Číslo produktu DigiKey
SDS150PS24B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDS150PS24B
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
3000 V
Řada
Účinnost
88%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, PFC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,40" V (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
cUL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
6.25 A