PCM50US24
Číslo produktu DigiKey
PCM50US24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCM50US24
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V 50 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
50 W
Výrobce
XP Power
Aplikace
Zdravotnictví
Řada
Účinnost
80%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
DIN, 5 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
48" (1,22m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
5,75" D x 2,99" Š x 1,69" V (146,0mm x 76,0mm x 43,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CCC
Napětí - výstup
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
2,08A