PBR650PS36C
Číslo produktu DigiKey
1470-4866-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PBR650PS36C
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 650W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 80 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PBR650PS36C Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Dálkové snímání, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
8,00" D x 4,00" Š x 2,58" V (203,2mm x 101,6mm x 65,5mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, TUV, UL
Napětí - výstup 1
36V
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 1
18.06 A