LCW150PS15
Číslo produktu DigiKey
1470-LCW150PS15-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCW150PS15
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC Vstup
Kategorie
Aplikace
Household Appliances, ITE (Commercial), Industrial
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
86%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, podpora stejnosměrného vstupu, PFC, dálkové zapínání/vypínání
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
7,05" D x 3,90" Š x 1,18" V (179,0mm x 99,0mm x 30,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC
Schvalovací agentura
CE, EN, UKCA, UL
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
10 A