JHM3048S12
Číslo produktu DigiKey
1470-JHM3048S12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JHM3048S12
Popis
30W PCB 36-75VDC INPUT 2:1 MEDIC
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 2,5A 36V - 75V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Trubice
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
88%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
36V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Proud - výstup (max)
2,5A