GCS350PS28
Číslo produktu DigiKey
1470-3058-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GCS350PS28
Popis
AC/DC CONVERTER 28V 200W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 28V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GCS350PS28 Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Vlastnosti
80 Plus® Silver, Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové snímání, Univerzální vstup
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,50" V (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
28V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
7.1 A