GCS180PS24-C
Číslo produktu DigiKey
GCS180PS24-C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GCS180PS24-C
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 151W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GCS180PS24-C Modely
Izolační napětí
4000 V
Řada
Účinnost
93%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
PFC, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Schvalovací agentura
CB, CE, TUV, UL
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
6.3 A