GCS150PS28
Číslo produktu DigiKey
1470-1327-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GCS150PS28
Popis
AC/DC CONVERTER 28V 110W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 28V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GCS150PS28 Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,42" V (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
28V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
3.9 A