FGSMA10BFR
Číslo produktu DigiKey
1470-4774-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGSMA10BFR
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí nože IEC 320-C14 Montáž na panel, Příruba
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGSMA10BFR Modely
Kategorie
Spínací funkce
Spínač zapnuto-vypnuto
Výrobce
XP Power
Příprava pro pojistku
Ano (neobsahuje pojistku)
Řada
Způsob montáže
Montáž na panel, Příruba
Balení
Nosič
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Vybíjecí rezistor, Stíněný
Provedení konektoru
IEC 320-C14
Držák pojistky, vytahovač
Držák pojistky, Se dvěma pojistkami
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí nože
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 29,40mm x 60,80mm
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
115/230VAC
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-2
Počet pozic
3
Schvalovací agentura
CE, cURus, UL, VDE
Typ filtru
Filtrovaný (EMI, RFI) - komerční, Zdravotnictví
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud - filtr
10A