FCS60US12
Číslo produktu DigiKey
1470-4688-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCS60US12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 80 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FCS60US12 Modely
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
85%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,10" V (101,6mm x 50,8mm x 27,9mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
5 A