FCB100US36
Číslo produktu DigiKey
1470-FCB100US36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCB100US36
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 86W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 80 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
FCB100US36 Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
87%
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,25" V (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
36V
Proud - výstup 1
2.8 A