FCB100US15
Číslo produktu DigiKey
1470-FCB100US15-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCB100US15
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 80W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 80 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FCB100US15 Modely
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
87%
Balení
Nosič
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,25" V (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, UKCA, UL
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
6.7 A