EPL225PS15
Číslo produktu DigiKey
1470-3017-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EPL225PS15
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
EPL225PS15 Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,26" V (101,6mm x 50,8mm x 32,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
10 A