EPL150PS18
Číslo produktu DigiKey
1470-4540-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EPL150PS18
Popis
AC/DC CONVERTER 18V 100W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 18V 80 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
EPL150PS18 Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 0,99" V (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
18V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
5.56 A