EPL150PS15
Číslo produktu DigiKey
1470-4539-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EPL150PS15
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 80 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EPL150PS15 Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
PFC, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 0,99" V (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, TUV, UL
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
6.67 A