ECS130US24
Číslo produktu DigiKey
1470-1279-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS130US24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 80 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
ECS130US24 Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,25" V (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
5.4 A