ECS100US15
Číslo produktu DigiKey
1470-1271-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS100US15
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 80W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 80 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,25" V (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
6.7 A