ECM40US07
Číslo produktu DigiKey
ECM40US07-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECM40US07
Popis
AC/DC CONVERTER 7V 40W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 7V 90 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
85%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,20" V (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
cUL
Napětí - výstup 1
7V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
5.7 A