ECM40US05
Číslo produktu DigiKey
1470-1232-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECM40US05
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
80%
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,20" V (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup 1
5V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
8 A