ECL30UD03-S
Číslo produktu DigiKey
1470-1209-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECL30UD03-S
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 2 Výstup 5V 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
ECL30UD03-S Modely
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
81%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,78" D x 1,57" Š x 1,12" V (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Napětí - výstup 1
5V
Standardní číslo
Napětí - výstup 2
12V
Proud - výstup 1
3 A
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
1.3 A