ECL15UD01-S
Číslo produktu DigiKey
1470-1162-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECL15UD01-S
Popis
AC/DC CONVERTER 12V -12V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 2 Výstup 12V -12V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECL15UD01-S Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
82%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,30" D x 1,36" Š x 1,04" V (84,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
Napětí - výstup 2
-12V
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 1
650 mA
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
650 mA