ECE40US15-S je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 85 ~ 264VAC Vstup
ECE40US15-S
Číslo produktu DigiKey
1470-1141-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE40US15-S
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Podrobný popis
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
84%
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Velikost / rozměry
3,78" D x 1,57" Š x 1,12" V (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
15V
Proud - výstup 1
2.67 A