ECE40US03-S je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 2
Katalogový list
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 32
Katalogový list
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 3,3V 85 ~ 264VAC Vstup
ECE40US03-S
Číslo produktu DigiKey
1470-1129-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE40US03-S
Popis
AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
73%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
3,78" D x 1,57" Š x 1,12" V (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
3,3V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
10 A