ECE10US24
Číslo produktu DigiKey
1470-1119-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE10US24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 24V 410mA 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECE10US24 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Univerzální vstup
Výrobce
XP Power
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
83%
Balení
Trubice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul 4-DIP
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
1,50" D x 1,00" Š x 0,60" V (38,1mm x 25,4mm x 15,2mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CSA, cUL, EN, UL
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
24V
Napěťová regulace
±0,5%
Proud - výstup (max)
410mA
Regulace zátěže
±1%
Výkon (W)
10 W