DTE6024S5V1
Číslo produktu DigiKey
1470-3372-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DTE6024S5V1
Popis
DC/DC CONVERTER 5.1V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 5,1V 12A 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DTE6024S5V1 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
12A
Výrobce
XP Power
Výkon (W)
60W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
90%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
4,41" D x 2,67" Š x 1,50" V (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus
Počet výstupů
1
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
5,1V