DNR60US24
Číslo produktu DigiKey
1470-1105-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DNR60US24
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 2,5A
Modely EDA/CAD
DNR60US24 Modely
Kategorie
Výkon (W)
60W
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
89%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC nebo DC
Velikost / rozměry
4,53" D x 1,59" Š x 3,54" V (115,0mm x 40,5mm x 90,0mm)
Střídavé napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
90V
Standardní číslo
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
2,5A