DNR120AS24-I
Číslo produktu DigiKey
1470-1089-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DNR120AS24-I
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 5A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DNR120AS24-I Modely
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Výrobce
XP Power
Aplikace
Nebezpečné lokality, Průmyslové, ITE (komerční)
Řada
Účinnost
86%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-35°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Typ vstupu
AC
Velikost / rozměry
4,57" D x 2,50" Š x 4,92" V (116,0mm x 63,5mm x 125,0mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE
Střídavé napětí - vstup
90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup (max)
5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
120W