CCM250PS28
Číslo produktu DigiKey
1470-4428-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCM250PS28
Popis
AC/DC CONVERTER 28V 249W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 28V 80 ~ 275VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
95%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
6,00" D x 4,00" Š x 1,54" V (152,4mm x 101,6mm x 39,1mm)
Napětí - vstup
80 ~ 275VAC
Napětí - výstup 1
28V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
8.9 A