CCM250PS24
Číslo produktu DigiKey
1470-4427-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCM250PS24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 80 ~ 275VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
95%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
6,00" D x 4,00" Š x 1,54" V (152,4mm x 101,6mm x 39,1mm)
Napětí - vstup
80 ~ 275VAC
Schvalovací agentura
CB, TUV, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
10.4 A