CCB250PS36
Číslo produktu DigiKey
1470-4411-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCB250PS36
Popis
AC/DC CONVERTER 36V 248W
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 36V 80 ~ 275VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
95%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
6,00" D x 4,00" Š x 1,50" V (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Napětí - vstup
80 ~ 275VAC
Schvalovací agentura
CB, TUV, UL
Napětí - výstup 1
36V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
6.9 A