ALM65US48C2-8
Číslo produktu DigiKey
1470-3147-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ALM65US48C2-8
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48V 65 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
XP Power
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
35,4" (0,9m)
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
4,94" D x 2,19" Š x 1,32" V (125,5mm x 55,5mm x 33,5mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup
48V
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
1,35A
Hmotnost
0,68lbs (308,44g)
Výkon (W)
65 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
210mW (max.)