ACM24US12
Číslo produktu DigiKey
1470-4110-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM24US12
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 24 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
ACM24US12 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Výrobce
XP Power
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Balení
Krabice
Účinnost
88%
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Velikost / rozměry
3,46" D x 1,18" Š x 2,24" V (87,9mm x 30,0mm x 56,9mm)
Typ vstupu
Vícenožový (prodává se samostatně)
Schvalovací agentura
CB, CE, CSA, TUV, UL
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Napětí - výstup
12V
Hmotnost
0,35lb (160g)
Proud - výstup (max)
2A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
24 W