ACM18US09
Číslo produktu DigiKey
1470-3949-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM18US09
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9V 18 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACM18US09 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
XP Power
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
70,9" (1,80m)
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Vstupní konektor
Vícenožový
Typ vstupu
Vícenožový (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
3,46" D x 1,18" Š x 1,95" V (88,0mm x 30,0mm x 49,5mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup
9V
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
2A
Hmotnost
0,18lb (81,65g)
Výkon (W)
18 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
75mW (max.)