ACM12US15
Číslo produktu DigiKey
1470-4399-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM12US15
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15V 12 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
ACM12US15 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Výrobce
XP Power
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-5°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
59" (1,50m)
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Vstupní konektor
Vícenožový (prodává se samostatně)
Typ vstupu
Velikost / rozměry
2,99" D x 1,19" Š x 1,90" V (75,9mm x 30,2mm x 48,3mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, TUV, UL
Napětí - výstup
15V
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
800mA
Základní číslo produktu
Výkon (W)
12 W