XL-3806WWC
Číslo produktu DigiKey
5962-XL-3806WWCTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XL-3806WWC
Popis
LED WARM WHITE 020 SMD,1X3.8MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED osvětlení - Bílá, Teplá 3,1V 20mA 120° 2-SMD, Vodič tvaru J
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,1V
Mfr
Sledovací úhel
120°
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Barva
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Testovací proud
20mA
Velikost / rozměry
0,150" D x 0,050" Š (3,80mm x 1,28mm)