XL-1608VRC-06
Číslo produktu DigiKey
5962-XL-1608VRC-06TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XL-1608VRC-06
Popis
CHIP LED 0603 RED SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 623nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,1V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Rozměry čočky
1,17mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Řada
Testovací proud
20mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Nezávislé
Špičková vlnová délka
625nm
Barva čočky
Červená
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,85mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
0,85mm