XL-1608UBC-04
Číslo produktu DigiKey
5962-XL-1608UBC-04TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XL-1608UBC-04
Popis
CHIP LED 0603 BLUE SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 465nm LED indikátory - diskrétní součásti 3V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3V
Řada
Testovací proud
20mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Nezávislé
Špičková vlnová délka
470nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,65mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
0,65mm