155124RG73200
Číslo produktu DigiKey
732-11415-2-ND - Páska a cívka (TR)
732-11415-1-ND - Řezaná páska (CT)
732-11415-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
155124RG73200
Popis
LED GREEN/RED CLEAR 2SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená, Červená 525nm zelená, 624nm červená LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V zelená, 2V červená 2-SMD, Boční pohled
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
155124RG73200 Modely
Kategorie
Rozměry čočky
2,20mm x 1,00mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V zelená, 2V červená
Řada
Testovací proud
20mA zelená, 20mA červená
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Společná anoda
Špičková vlnová délka
520nm zelená, 632nm červená
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
2-SMD, Boční pohled
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
3,20mm D x 1,50mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s půlkulovou horní částí
Výška (max)
1,00mm