ECB4R3M12YM3
Číslo produktu DigiKey
1697-ECB4R3M12YM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECB4R3M12YM3
Popis
SIC, MODULE, 4.3M, 1200V, 152MM,
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 385A 1100W (Tj) Montáž na šasi
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
5,5mOhm při 350A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 84mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
848nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
25600pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Výkon - max
1100W (Tj)
Konfigurace
6x N-kanál (třífázový invertor)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
385A