ECB2R8M12YM3
Číslo produktu DigiKey
1697-ECB2R8M12YM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECB2R8M12YM3
Popis
SIC, MODULE, 2.8M, 1200V, 152MM,
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 545A 1485W (Tj) Montáž na šasi
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,7mOhm při 450A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 125mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1272nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
38500pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Výkon - max
1485W (Tj)
Konfigurace
6x N-kanál (třífázový invertor)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
545A