CCS050M12CM2 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Wolfspeed, Inc.
Skladem : 48
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 10
Katalogový list
Obrázek pro CCS050M12CM2 není k dispozici
CCS050M12CM2
Číslo produktu DigiKey
CCS050M12CM2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCS050M12CM2
Popis
MOSFET 6N-CH 1200V 87A MODULE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 87A (Tc) 337W Montáž na šasi Modul
Modely EDA/CAD
CCS050M12CM2 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 2,5mA
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
180nC při 20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2810pF při 800V
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
337W
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
6 N-kanálový (3fázový můstek)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
87A (Tc)
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
34mOhm při 50A, 20V