CCB021M12FM3T
Číslo produktu DigiKey
1697-CCB021M12FM3T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCB021M12FM3T
Popis
MOSFET 6N-CH 1200V 51A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 51A (Tj) Montáž na šasi Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CCB021M12FM3T Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
27,9mOhm při 30A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 17,7mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
162nC při 15V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4900pF při 800V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
6 N-kanálový (3fázový můstek)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
51A (Tj)