CBB032M12FM3T
Číslo produktu DigiKey
1697-CBB032M12FM3T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CBB032M12FM3T
Popis
MOSFET 4N-CH 1200V 39A
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 39A (Tj) Montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CBB032M12FM3T Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
44mOhm při 30A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,9V při 11mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
118nC při 15V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3500pF při 1000V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
4 N-kanál (polomůstek)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Základní číslo produktu
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
39A (Tj)