CAS300M17BM2
Číslo produktu DigiKey
1697-CAS300M17BM2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAS300M17BM2
Popis
MOSFET 2N-CH 1700V 325A MODULE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1700V (1,7kV) 325A (Tc) 1760W Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 15mA (typ.)
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1076nC při 20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
20000pF při 1000V
Balení
Krabice
Výkon - max
1760W
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700V (1,7kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
325A (Tc)
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
10mOhm při 225A, 20V