CAB7R5A23GM4 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 58
Katalogový list
Pole MOSFET 2300V (2,3kV) 150A 510W Montáž na šasi
Wolfspeed 2300 V Silicon Carbide Power Modules PIO | DigiKey
CAB7R5A23GM4
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB7R5A23GM4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB7R5A23GM4
Popis
MOSFET 2N-CH 2300V 150A
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CAB7R5A23GM4 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
10,5mOhm při 160A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
4V při 76mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
590nC při 15V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
24400pF při 1500V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
510W
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
2300V (2,3kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
150A