CAB6R0A23GM4
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB6R0A23GM4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB6R0A23GM4
Popis
MOSFET 2N-CH 2300V 150A
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 2300V (2,3kV) 150A 610W Montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CAB6R0A23GM4 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
8,4mOhm při 200A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
4V při 95mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
735nC při 15V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
30500pF při 1500V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
610W
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
2300V (2,3kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
150A