CAB525F12XM3
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB525F12XM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB525F12XM3
Popis
SIC MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 450A (Tj) 1034W (Tj) Montáž na šasi
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,4mOhm při 450A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 140mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1300nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
38000pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Výkon - max
1034W (Tj)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
450A (Tj)